Zapachy i odświeżacze powietrza do samochodu

cersare

 

Wybierając się w długą podróż autem nie wolno zapominać o żadnym szczególe, nie tylko dotyczącym mechaniki pojazdu, ale również jego wnętrza. Może to wpłynąć bowiem na komfort podczas jazdy. Jeśli chodzi o wnętrze pojazdu, warto zadbać o odpowiednie odświeżacze powietrza do auta. Przyjemne aromaty zabijają wszelkie odory dostające się do wnętrza samochodu, utrzymując piękną woń przez długi czas. Mogą one również oddziaływać na wygodę podczas podróżowania i zapobiegać znużeniu poprzez wprawianie osób w miły nastrój.

Znajdujące się w naszym asortymencie zapachy samochodowe przyciągają nie tylko orzeźwiającymi aromatami, ale także niesamowitym wyglądem i niecodziennym kształtem. Producent Mr & Mrs Fregance zadbał, by jego artykuły nadawały każdemu pojazdowi wyjątkowego charakteru. Wszystkie modele zostały wytworzone we Włoszech na bazie naturalnych olejków bez udziału w całym procesie alkoholu, dzięki czemu odświeżacze nie są w żadnym stopniu szkodliwe dla zdrowia. Owoce cytrusowe, świeżo zerwana mięta czy laska wanilii – wybierz zapachy do auta, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania
Kominek do wosków: Glasur (biały) NowośćBestseller
42.00PLN
Country Candle  Sweet Potato Pie  Duży słoik (680g) 2 knotyCountry Candle  Sweet Potato Pie  Duży słoik (680g) 2 knoty Nowość
129.00PLN