Najnowsze wpisy

Wosk zapachowy - czym jest i jak z niego korzystać?

Dodano:2022-11-08

Chcesz cieszyć się pięknymi aromatami wypełniającymi Twoje wnętrze? Doskonałą alternatywą dla świec i dyfuzorów są woski zapachowe - dostępne w różnych kształtach i nutach tak, aby wprowadzić Cię w prawdziwie relaksujący nastrój. W naszym artykule dowiesz się, czym są i jak z nich korzystać!

Jesteś ciekaw zimowej kolekcji na 2022?

Dodano:2022-07-19

Zobacz, jakie zapachy od Kringle Candle oraz Country Candle pojawią się w 2022 roku! Uchylamy rąbka tajemnicy dotyczącą zimowych i świątecznych etykiet zapowiadanych nowości!

Jesteś ciekaw jesiennej kolekcji na 2022?

Dodano:2022-06-10

Zobacz, jakie zapachy od Kringle Candle oraz Country Candle pojawią się w 2022 roku! Uchylamy rąbka tajemnicy dotyczącą etykiet jesiennych nowości

Pomysły na zmianę wystroju

Dodano:2022-06-10

Aranżowanie przestrzeni to nie tylko stworzenie funkcjonalnego wnętrza, ale także wystroju, który odzwierciedli charakter ich użytkowników i pozwoli im się czuć komfortowo w każdej sytuacji. Szukasz pomysłu na zmianę aranżacji w swoim domu? Zapraszamy do naszego poradnika, w którym przedstawimy, jak krok po kroku stworzyć przestrzeń swoich marzeń!

Pomysły na odpoczynek

Dodano:2022-04-21

Zapachy towarzyszą nam każdego dnia i są jednym z elementów naszych wspomnień. Dlatego warto zadbać o to, aby zarówno z okazji ważnych wydarzeń, jak i codziennego odpoczynku otoczyć się bukietami zapachowymi, które podkreślą charakter tej wyjątkowej chwili.