Najnowsze wpisy

Sposób na zimowe długie wieczory – świece, zapach i blask.

Dodano:15-02-2018
Kategorie:Inspiracje

W długie zimowe wieczory dużo łatwiej niż latem o spadek nastroju, a smutki mają do nas duża krótszą drogę. Nie bez powodu mówi się, że w nocy wszystkie koty są czarne. Taka noc zaczyna się już popołudniem i trwa bardzo długo. Nieprzyjemne zimowe wieczory zaczynają się już właściwie…

Świece zapachowe na Walentynki

Dodano:08-02-2018
Kategorie:Inspiracje

Świece zapachowe i szczęście?

JAK PACHNIE MÓJ DOM JESIENIĄ

Dodano:08-02-2018
Kategorie:Blogosfera

Jesień już na dobre się rozgościła w progach. I to w takiej mniej przyjemnej formie, bo deszczowej, pochmurnej i chłodnej. Po przyjściu z pracy nie pozostaje nic innego jak zawinięcie się w kocyk, odpalenie serialu (obecnie na tapecie jest u mnie Żona Idealna) i zapalenie świecy.

KAWOWE I CIASTECZKOWE AKCENTY W ŚWIECACH KRINGLE CANDLE I COUNTRY CANDLE

Dodano:08-02-2018
Kategorie:Blogosfera

Zapachy kawowe i te krążące wokół kawy, to moim zdaniem grupa świec i wosków, która idealnie wpisuje się w klimat mroźnych, zimowych wieczorów. Są to zapachy ciepłe, słodko-gorzkie i zdecydowanie dodające nam energii i pozytywnych wibracji.

BŁĘKITNY POWIEW LATA, CZYLI ZAPACHOWE ODERWANIE SIĘ OD ZIMY ZE ŚWIECAMI COUNTRY CANDLE

Dodano:08-02-2018
Kategorie:Blogosfera

Zima w tym roku płata nam figla. Szczególnie w rejonach Polski na północ od naszych pięknych gór. Wokół mojego bloku wciąż kwitnie kilka stokrotek, kasztanowiec wypuścił pączki, a róże na działce sąsiadki wciąż stoją dęba i czekają, aż ktoś zetnie je w przypływie miłości. Pogoda, choć od kilku dni delikatnie mroźna, dzięki zapachowi powietrza kojarzy mi się raczej z wczesną wiosną, niż z zimą w pełni. I mimo, iż nadal lubuję się w zimowych i świątecznych zapachach, wewnętrzny głos kazał mi zamówić letnie zapachy świec, które pozwolą mi choć na chwilę zmienić klimat, który mam w sercu - bo za oknem przecież wciąż go brak.