Najnowsze wpisy

Wybrane nowości Kringle Candle - 2018

Dodano:25-04-2018
Kategorie:Blogosfera

Jesteś ciekawy jak pachną nowości z Kringle Candle? Zapraszamy to krótkiej recenzji :)

KONKURS I UWAGA KONKURS I KONKURS I UWAGA KONKURS I KONKURS 21.03 – 28.032018

Dodano:21-03-2018
Kategorie:Blogosfera

DO WYGRANIA: 70 świec Kringle Candle – Daylight CODZINNIE KTOS WYGRYWA 2 duże świece Kringle Candle o wybranym zapachu z Nowości 2018! Wygrywaj zapach dla siebie i swojej przyjaciółki.

Kringle Candle na targach wyposażenia wnętrz Home Décor - fotorelacja.

Dodano:14-03-2018
Kategorie:Blogosfera

W Poznaniu, 6-9 marca 2018 odbyły się, jedne z największych w Polsce, targi wyposażenia wnętrz Home Decor. Kringle Candle zaprezentowało na targach ekskluzywne świece zapachowe Kringle Candle, Świece Country Candle, woski i akcesoria, m.in. komuniki do wosków, nożyce do obcinania knotów, świeczniki.

Ekskluzywne świece zapachowe dobrej jakości – na co zwracać uwagę.

Dodano:02-03-2018
Kategorie:Porady

Ekskluzywne świece zapachowe to prosta i doskonała metoda na to, by własne cztery ściany zamienić nie tylko w przytulne miejsce dzięki ożywieniu go ciepłym i przyjaznym prawdziwym płomieniem. Najlepsze świece zapachowe uwodzą nas przepięknymi zapachami, które pozwalają nam wprowadzić się w dobry nastrój, choćby przywołując wspomnienia.

Trwałe, naturalne zapachy do domu.

Dodano:28-02-2018
Kategorie:Inspiracje

Każdy, świadomie lub nie, dba o to, by we własnych czterech ścianach było nie tylko funkcjonalnie, ale też przyjemnie. Często zapominamy, jak ważną rolę pełni odpowiedni zapach wnętrza domu czy zapach mieszkania. Trwały zapach własnego pokoju jest równie ważny, jak trwałe, funkcjonalne i wygodne meble.