Wpisy z kategorii: Blogosfera

Świetny wywiad, Wciągnij się w ciekawą rozmowę o świecach!

Dodano:2021-10-06
Kategorie:Blogosfera | Wywiady

Zapraszamy do zobaczenia wywiadu z Mick'iem Kittredgem III twórcą marek Kringle Candle o raz Country Candle. Ciekawa rozmowa pełna interesujących tematów ze świata świec zapachowych i nie tylko.

Kringle Candle na targach wyposażenia wnętrz Home Décor - fotorelacja.

Dodano:2018-03-14
Kategorie:Blogosfera

W Poznaniu, 6-9 marca 2018 odbyły się, jedne z największych w Polsce, targi wyposażenia wnętrz Home Decor. Kringle Candle zaprezentowało na targach ekskluzywne świece zapachowe Kringle Candle, Świece Country Candle, woski i akcesoria, m.in. komuniki do wosków, nożyce do obcinania knotów, świeczniki.

JAK PACHNIE MÓJ DOM JESIENIĄ

Dodano:2018-02-08
Kategorie:Blogosfera

Jesień już na dobre się rozgościła w progach. I to w takiej mniej przyjemnej formie, bo deszczowej, pochmurnej i chłodnej. Po przyjściu z pracy nie pozostaje nic innego jak zawinięcie się w kocyk, odpalenie serialu (obecnie na tapecie jest u mnie Żona Idealna) i zapalenie świecy.

KAWOWE I CIASTECZKOWE AKCENTY W ŚWIECACH KRINGLE CANDLE I COUNTRY CANDLE

Dodano:2018-02-08
Kategorie:Blogosfera

Zapachy kawowe i te krążące wokół kawy, to moim zdaniem grupa świec i wosków, która idealnie wpisuje się w klimat mroźnych, zimowych wieczorów. Są to zapachy ciepłe, słodko-gorzkie i zdecydowanie dodające nam energii i pozytywnych wibracji.

BŁĘKITNY POWIEW LATA, CZYLI ZAPACHOWE ODERWANIE SIĘ OD ZIMY ZE ŚWIECAMI COUNTRY CANDLE

Dodano:2018-02-08
Kategorie:Blogosfera

Zima w tym roku płata nam figla. Szczególnie w rejonach Polski na północ od naszych pięknych gór. Wokół mojego bloku wciąż kwitnie kilka stokrotek, kasztanowiec wypuścił pączki, a róże na działce sąsiadki wciąż stoją dęba i czekają, aż ktoś zetnie je w przypływie miłości. Pogoda, choć od kilku dni delikatnie mroźna, dzięki zapachowi powietrza kojarzy mi się raczej z wczesną wiosną, niż z zimą w pełni. I mimo, iż nadal lubuję się w zimowych i świątecznych zapachach, wewnętrzny głos kazał mi zamówić letnie zapachy świec, które pozwolą mi choć na chwilę zmienić klimat, który mam w sercu - bo za oknem przecież wciąż go brak.