Wpisy z kategorii: Blogosfera

JAK PACHNIE MÓJ DOM JESIENIĄ

Dodano:08-02-2018
Kategorie:Blogosfera

Jesień już na dobre się rozgościła w progach. I to w takiej mniej przyjemnej formie, bo deszczowej, pochmurnej i chłodnej. Po przyjściu z pracy nie pozostaje nic innego jak zawinięcie się w kocyk, odpalenie serialu (obecnie na tapecie jest u mnie Żona Idealna) i zapalenie świecy.

KAWOWE I CIASTECZKOWE AKCENTY W ŚWIECACH KRINGLE CANDLE I COUNTRY CANDLE

Dodano:08-02-2018
Kategorie:Blogosfera

Zapachy kawowe i te krążące wokół kawy, to moim zdaniem grupa świec i wosków, która idealnie wpisuje się w klimat mroźnych, zimowych wieczorów. Są to zapachy ciepłe, słodko-gorzkie i zdecydowanie dodające nam energii i pozytywnych wibracji.

BŁĘKITNY POWIEW LATA, CZYLI ZAPACHOWE ODERWANIE SIĘ OD ZIMY ZE ŚWIECAMI COUNTRY CANDLE

Dodano:08-02-2018
Kategorie:Blogosfera

Zima w tym roku płata nam figla. Szczególnie w rejonach Polski na północ od naszych pięknych gór. Wokół mojego bloku wciąż kwitnie kilka stokrotek, kasztanowiec wypuścił pączki, a róże na działce sąsiadki wciąż stoją dęba i czekają, aż ktoś zetnie je w przypływie miłości. Pogoda, choć od kilku dni delikatnie mroźna, dzięki zapachowi powietrza kojarzy mi się raczej z wczesną wiosną, niż z zimą w pełni. I mimo, iż nadal lubuję się w zimowych i świątecznych zapachach, wewnętrzny głos kazał mi zamówić letnie zapachy świec, które pozwolą mi choć na chwilę zmienić klimat, który mam w sercu - bo za oknem przecież wciąż go brak.

SŁODKIE PYSZNOŚCI OD KRINGLE CANDLE I COUNTRY CANDLE

Dodano:08-02-2018
Kategorie:Blogosfera

Moje zbiory wosków i świec Kringle Candle i Country Candle powiększyły się w ostatnim czasie nie tylko o zapachy ze świątecznymi akcentami, ale także o słodkie pyszności, które uwielbiam. Nuty zapachowe ciasta, maślanych ciasteczek i wkomponowanych w nie świeżych owoców należą do moich ulubionych, dlatego nie mogłam oprzeć się trzem wspaniałym świecom, które umilają mi przedświąteczne wieczory.

KRINGLE CZY COUNTRY? MASZ DYLEMAT? NIEPOTRZEBNIE!

Dodano:08-02-2018
Kategorie:Blogosfera

W sklepie internetowym Kringle.pl możemy kupić świece zarówno Kringle Candle jak i Country Candle. Obie marki mają rewelacyjne zapachy o dużej mocy, dwa knoty przy większych rozmiarach świec i dwa odmienne designy słojów. Często możemy zauważyć również powtarzalność zapachów, które mają niemalże identyczne naklejki i bardzo zbliżone nazwy. Co wtedy zrobić? Którą świecę wybrać? Czym się kierować?