<
Aktualności
2021.12.14
Uwielbiasz świece zapachowe i jesteś ciekawy jak prawidłowo o nie dbać ? Przeczytaj nasz krótki poradnik i ciesz się pięknym wyglądem i zapachem świec przez cały czas ich użytkowania.
2021.12.14
Zobacz, jakie zapachy od Kringle Candle oraz Country Candle pojawią się w 2022 roku! W pierwszej połowie roku pojawi się aż 16 nowych zapachów. Jesteś ciekawy jakie?
2021.10.06
Zapraszamy do zobaczenia wywiadu z Mick'iem Kittredgem III twórcą marek Kringle Candle o raz Country Candle. Ciekawa rozmowa pełna interesujących tematów ze świata świec zapachowych i nie tylko.

Świece zapachowe i perfumy do wnętrz oraz samochodu
 Kringle Candle Company, Mr & Mrs Fragrance, Serene House, FraLab, Flagolie

Wszyscy uwielbiamy, jak czy to w mieszkaniu czy w samochodzie, towarzyszy nam unosząca się w powietrzu piękna woń. Sprawia ona, że przyjemniej i szybciej mija nam czas, czujemy się znacznie bardziej komfortowo, a życie staje się jakby cudowniejsze. Miłe dla nosa aromaty bowiem działają na nas w sposób relaksacyjny i powodują, że możemy się bez problemu odprężyć. Dlatego też obecne w mieszkaniu świece i woski zapachowe wpływają na nasze pozytywne nastawienie i najczęściej występują w pomieszczeniach, w których spędza się najwięcej czasu.

Bardzo często zdarza się również, że aromaty wywołują w nas przyjemne wspomnienia. Przenoszą w miejsca, w których dawno nie byliśmy lub do lat dzieciństwa, gdzie panowała beztroska. Kwiecista łąka, kwitnący bez czy woń wanilii unoszącej się w powietrzu to niewątpliwie aromaty pozwalające na dopełnienie wyjątkowej atmosfery. Jednak perfumy do wnętrz czy woski i świece zapachowe nie służą jedynie do odświeżania pomieszczeń czy samochodu, ale też stanowią niezwykłe dodatki dekoracyjne, które nadadzą mieszkaniu niespotykanego designu.

Dlatego też w naszym bogatym asortymencie znajdziecie świeczki Kringle Candle i woski w różnych kształtach, a także perfumy do wnętrz czy zapachy do samochodów. Wszystkie artykuły dostępne w ofercie sprawiają, że przyjemne aromaty unoszą się przez długi czas w powietrzu, tym samym nadając mieszkaniu niesamowitej świeżości. Ponadto, oprócz miłej dla nosa woni stanowią wyjątkowe dekoracje, nadające przestrzeni niezrównanego stylu.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI OFERTAMI? ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA:
Copyright by KRINGLE CANDLE, 2017. All rights reserved.