JAK PACHNIE MÓJ DOM JESIENIĄ

Dodano:2018-02-08
Kategorie:Blogosfera

JAK PACHNIE MÓJ DOM JESIENIĄ I WYGRAJ DUŻĄ ŚWIECĘ COUNTRY CANDLE!

Jesień już na dobre się rozgościła w progach. I to w takiej mniej przyjemnej formie, bo deszczowej, pochmurnej i chłodnej. Po przyjściu z pracy nie pozostaje nic innego jak zawinięcie się w kocyk, odpalenie serialu (obecnie na tapecie jest u mnie Żona Idealna) i zapalenie świecy.
Ostatnio wybrałam sobie kilka jesiennych zapachów z Country Candle i one uprzyjemniają mi jesienne wieczory. Skusiłam na małe świece i daylight

Mój dom obecnie pachnie:

  • Golden Autumn -  cudowny zapach słonecznej jesieni. Jest to dość świeży zapach, taki dodający energii i zachęcający do spaceru po parku pełnym liści. 
  • Leaves - odrobinę piżmowy, ale dość świeży zapach i jednocześnie otulający. Cudowny!
  • Autumn Harvest - tu mamy słodycz cynamonu, dyni, odrobinę wanilii. To zapach w stylu Pumpkin Spice Latte. Dość mocny, ale po zapalaniu nie dominuje aż tak bardzo w pomieszczeniu. 
Daylighty palą się ok. 12 godzin i jest to super opcja, jeżeli chce się poznać jakiś zapach. Ja jestem też taką zapachową wariatką i te świeczki wzięłam na wyjazd w wakacje (inne zapachy). Nie zajmują tyle miejsca co świece i się nie zbiją podczas podróży.