Kominek zapachowy

1111 kadzidełka stożkoweKadzidełka naturalne i zapachowe od wieków wprowadzają w dobry nastrój, poprawiają samopoczucie i wprowadzają oryginalny i piękny zapach do wnętrz.

Kominki Zapachowe typu Backflow zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby dym z kadzidełka spływał kaskadą w dół do pojemniczka na dole kominka. Dym z kadzidełka, który niczym mgła otacza kominek i spływa niczym mistyczna rzeka po wyżłobieniach oraz rowkach kominka. 

Wystarczy zapalić kadzidełko stożkowe z przepływem zwrotnym na czubku, umieścić je na kominku zapachowym, a dym kadzidełka, który jest cięższy od powietrza zacznie spływać w dół po kretych żlobieniach, tworząc niesamowity efekt dla oczu. 

Kominek mozna postawić w domu, w miejscu gdzie oddajemy się medytacji oraz w biurze, herbaciarni, studiu jogi. Idealny prezent dla wielbicieli egzotycznych zapachów kadzidełek. 

Odkryj na nowo najstarszą formę aromaterapii, która obecna
jest w każdej kulturze od ponad 1000 lat. 
Używaj, medytuj i osiągaj harmonię ciała i ducha
Kominek Zapachowy z Przepływem Zwrotnym Herbaciany WodospadKominek Zapachowy z Przepływem Zwrotnym Herbaciany Wodospad Nowość
139.00PLN
82.00PLN
Filtry
82PLN 139PLN
Kringle Candle Aqua Wosk zapachowy "potpourri" (64g)Kringle Candle Aqua Wosk zapachowy "potpourri" (64g) Promocja
22.00PLN 18.70PLN
Serene House Diamond Dyfuzor do aromaterapii (Biały)Serene House Diamond Dyfuzor do aromaterapii (Biały) NowośćBestseller
254.00PLN
Paczka Niespodzianka MYSTERY BOXPaczka Niespodzianka MYSTERY BOX NowośćPromocja
Porozmawiaj z nami!