Najnowsze wpisy

Są szczęśliwe, modne i wiedzą jak zadbać o atmosferę w domu! Zostań jedną z nich, zostań Kringle Woman !

Dodano:09-10-2018
Kategorie:Porady

Życie w ciągłym biegu wymaga perfekcji pod każdym kątem. To ciągle poszukiwanie najlepszych rozwiązań w każdej dziedzinie, lecz jeśli chodzi o dom... W tej dziedzinie jesteśmy ekspertami dlatego spokojnie możesz nam zaufać. Mamy dla Ciebie kilka przydatnych rozwiązań, zapraszamy do lektury.

Wybrane nowości Kringle Candle - 2018

Dodano:25-04-2018
Kategorie:Blogosfera

Jesteś ciekawy jak pachną nowości z Kringle Candle? Zapraszamy to krótkiej recenzji :)

KONKURS I UWAGA KONKURS I KONKURS I UWAGA KONKURS I KONKURS 21.03 – 28.032018

Dodano:21-03-2018
Kategorie:Blogosfera

DO WYGRANIA: 70 świec Kringle Candle – Daylight CODZINNIE KTOS WYGRYWA 2 duże świece Kringle Candle o wybranym zapachu z Nowości 2018! Wygrywaj zapach dla siebie i swojej przyjaciółki.

Kringle Candle na targach wyposażenia wnętrz Home Décor - fotorelacja.

Dodano:14-03-2018
Kategorie:Blogosfera

W Poznaniu, 6-9 marca 2018 odbyły się, jedne z największych w Polsce, targi wyposażenia wnętrz Home Decor. Kringle Candle zaprezentowało na targach ekskluzywne świece zapachowe Kringle Candle, Świece Country Candle, woski i akcesoria, m.in. komuniki do wosków, nożyce do obcinania knotów, świeczniki.

Ekskluzywne świece zapachowe dobrej jakości – na co zwracać uwagę.

Dodano:02-03-2018
Kategorie:Porady

Ekskluzywne świece zapachowe to prosta i doskonała metoda na to, by własne cztery ściany zamienić nie tylko w przytulne miejsce dzięki ożywieniu go ciepłym i przyjaznym prawdziwym płomieniem. Najlepsze świece zapachowe uwodzą nas przepięknymi zapachami, które pozwalają nam wprowadzić się w dobry nastrój, choćby przywołując wspomnienia.