Najnowsze wpisy

Jesteś ciekaw zimowej kolekcji na 2022?

Dodano:2022-07-19

Zobacz, jakie zapachy od Kringle Candle oraz Country Candle pojawią się w 2022 roku! Uchylamy rąbka tajemnicy dotyczącą zimowych i świątecznych etykiet zapowiadanych nowości!

Jesteś ciekaw jesiennej kolekcji na 2022?

Dodano:2022-06-10

Zobacz, jakie zapachy od Kringle Candle oraz Country Candle pojawią się w 2022 roku! Uchylamy rąbka tajemnicy dotyczącą etykiet jesiennych nowości

Pomysły na zmianę wystroju

Dodano:2022-06-10

Aranżowanie przestrzeni to nie tylko stworzenie funkcjonalnego wnętrza, ale także wystroju, który odzwierciedli charakter ich użytkowników i pozwoli im się czuć komfortowo w każdej sytuacji. Szukasz pomysłu na zmianę aranżacji w swoim domu? Zapraszamy do naszego poradnika, w którym przedstawimy, jak krok po kroku stworzyć przestrzeń swoich marzeń!

Pomysły na odpoczynek

Dodano:2022-04-21

Zapachy towarzyszą nam każdego dnia i są jednym z elementów naszych wspomnień. Dlatego warto zadbać o to, aby zarówno z okazji ważnych wydarzeń, jak i codziennego odpoczynku otoczyć się bukietami zapachowymi, które podkreślą charakter tej wyjątkowej chwili.

Świece zapachowe na Wiosnę

Dodano:2022-03-17

Czas na wiosenne porządki - Nadchodzi wyjątkowy czas, w którym nie tylko przyroda, ale także my sami na nowo odżywamy. Wiosna to moment, w którym nabieramy większej chęci do życia dzięki odradzającej się po zimie naturze i pięknej pogodzie...