Pomysły na odpoczynek

Dodano:2022-04-21

Zapachy towarzyszą nam każdego dnia i są jednym z elementów naszych wspomnień. Dlatego warto zadbać o to, aby zarówno z okazji ważnych wydarzeń, jak i codziennego odpoczynku otoczyć się bukietami zapachowymi, które podkreślą charakter tej wyjątkowej chwili. A mogą to zapewnić zarówno aromatyczne świece czy dyfuzory.

Wiosenne porządki w głowie i w domu...

1 BLOG 2022 2

Ta niezwykła pora roku niesie ze sobą moc energii i nowych inspiracji, które pobudzają nas do działania. Warto spożytkować je na obudzenie się ze snu zimowego i wprowadzenie ważnych zmian w naszym życiu. A zmiany zaczynamy zarówno od siebie, jak i naszego otoczenia. Wiosenne porządki to fantastyczny moment na nadanie świeżości naszemu wnętrzu. Poza oczywistym sprzątaniem i porządkowaniem rzeczy warto także pomyśleć o niezwykłym elemencie każdego domu jakim jest zapach.

To on tworzy jego niepowtarzalną atmosferę, którą otulamy się na co dzień i która kojarzy nam się z ciepłem, bliskością i bezpieczeństwem. Na wiosnę doskonałymi pomysłami będą świece o świeżych zapachach cytrusów, owoców, a także delikatnych bukietach róż czy drzewa sandałowego.


...a po porządkach czas na odpoczynek

1 BLOG 2022 1

Pomysłów na odpoczynek jest tak naprawdę nieograniczona ilość. Każdy z nas kocha inną formę relaksu: niektórzy wolą spędzać czas w gronie najbliższych na graniu w gry czy oglądaniu filmów, inni są miłośnikami samotnie czasu spędzonego z ulubioną książką w fotelu i kubkiem herbaty, a jeszcze inni udają się na relaks do wanny z aksamitną pianą, która otuli ich ciało i zmysły. To, co jednak łączy nas wszystkich to miłość do pięknych zapachów.


Nie musimy się więc ograniczać. Możemy wybrać lekkie jak rozkwitająca wiosna świece o nutach cytrusów (np. Country Candle - Citrus and Sage), cieplejsze bukiety świeżej jodły czy piżma (np. Kringle Candle - Balsam Fir), jak i idealne na zimowe, chłodne wieczory świece o zapachu karmelu, białej czekolady czy toffi (np. Country Candle - Caramel Chocolate) - wszystkie zapewnią nam odpoczynek wśród wyjątkowych zapachów.

1 BLOG 2022 3


Uniwersalnymi pomysłami do sypialni, które sprawdzą się przez cały rok są natomiast nuty lawendy, paczuli, rozmarynu
oraz innych ziół i kwiatów, które otulą nasze zmysły dzięki dobroczynnemu działaniu olejków z nich pochodzących.