Są szczęśliwe, modne i wiedzą jak zadbać o atmosferę w domu! Zostań jedną z nich, zostań Kringle Woman !

Dodano:2018-10-09
Kategorie:Porady

Życie w ciągłym biegu wymaga perfekcji pod każdym kątem.
To ciągle poszukiwanie najlepszych rozwiązań w każdej dziedzinie, lecz jeśli chodzi o dom...
W tej dziedzinie jesteśmy ekspertami, spokojnie możesz nam zaufać. 

Projekt bez tytułu (6)

Dom to miejsce w którym każdy z nas chce czuć się komfortowo, tak by zamykając drzwi znaleźć się we własnej oazie spokoju, relaksu, wytchnienia.
Dom to miejsce szczególne, bez względu na o czy jest duży, mały czy pełen drobiazgów z rozmaitych podróży czy też jeśli króluje w nim zupełny minimalizm. Każdemu z Nas zależy na tym by było to miejsce, w którym możemy odpocząć, spotykać się z znajomymi, czytać ulubione książki, oglądać zaległe filmy i seriale, wygłupiać się, śmiać się a czasem i płakać.
Lecz czym byłby dom bez zapachu...
Bez zapachu, który tworzy niezwykłą atmosferę w zależności od Twoich potrzeb.

2
 
Pomyśl piątkowy wieczór wypełniony emocjami po całym tygodniu pracy w Twojej
 łazience czeka już na ciebie kąpiel pełna piany a w tle  pali się zapach Fiji przywodzący na myśl piękne egzotyczne krajobrazy, bezchmurne niebo i woń czystych dzikich plaż.
1Salon 
z wygodną kanapą
lub dużym fotelem idealnym do nadrabiania zaległej liter
atury czy chwili wytchnienia przy ulubionym czasopiśmie i ten zapach... Zapach Cashmire & Cocoa ciepły, przyjemnie otulający lekko perfumowany, dający niewiarygodne poczucie domowego ciepła. 

3
Czym byłby sobotni poranek bez filiżanki ulubionej kawy... A możemy by tak zamiast filiżanką obudzić domowników pięknie unoszącym się zapachem Vaniliowej Latte, zapachu który pobudza i nastraja pozytywna energią.

Kuchnia zwana sercem domu to pasmo ciągłych zmagań. Zmagań z udoskonalaniem nowych przepisów, tworzeniem ich na miarę Masterchefa czy też zmagań z porządkami po nie zawsze udanych eksperymentach kuchennych lub wręcz odwrotnie po niesamowicie pysznych posiłkach.
Czym byłyby te zmagania bez pięknego zapachu...
Zapachu aromatyczny przypraw Kitchen Spice  lub zapachu prawdziwej naturalnej wanilli - Tonka Bean & Vanilla
4
 
 
Zapachy Kringle dają nam niesamowitą swobodę w kreowaniu czasu spędzanego w domu, w zależności od nastroju, humoru, okazji, możesz stworzyć niezwykły klimat, który umili każdą wolną chwilę w domowym zaciszu.

Ponad 85% naszych klientów to kobiety, które zaufały produktom Kringle Candle, dołącz do grona osób, które dzięki naszym świecom zmieniły atmosferę w domu i są po prostu

pełne pozytywnej energii i szczęścia!

67