Świeca pamięci Michael J. Kittredge II

Dodano:2022-02-08

Od ponad 40 lat rodzina Kittridge działa w branży świec zapachowych. Michael Kittridge II jako założyciel marki Yankee Candle zmienił współczesny świat prezentów i upominków. Michael (Mick) Kittridge III założyciel firmy Kringle Candle Company zaprojektował nową, pięknie pachnącą, białą świecę Kringle Candle - idealną do każdego stylu życia jak i wystroju wnętrza. 

Chociaż Mick był młody, kiedy jego ojciec sprzedawał Yankee Candle, jego dzieciństwo było wypełnione zdobywaniem doświadczenia oraz nauką o woskach i zapachach pod czujnym okiem mistrza Michael Kittridge II. Dziedzictwo rodziny Kittridge zaowocowało w Mick'u inspracją do stworzenia produktów najwyższej klasy o autentycznych i naturalnych zapachach, w których dbałość o szczegóły i jakość stanowi piorytet firmy.

W 2017 roku wprowadziliśmy na rynek nową markę Country Candle oferującą klientom świece o silnie intensywnych zapachach powstałych z rodzinnych receptur Kittridge. 
Kolekcja dostępna jest w klasycznym stylu słoika - naturalny wybór - ponieważ tata Mick'a tworzył swoje ulubione świece, właśnie w takim stylu. 

Dziedzictwo rodziny Kittridge, doświadczenie i innwoacyjność pozwala tworzyć produkty o najwyższej jakości, autentycznych i naturalnych zapachach, które spełniają oczekwiania swoich klientów przynosząć im radość i szczęście.


1 MIKE KITTRIDGE

Zaczęło się od świątecznego prezentu — świecy — wykonanej z kolorowych kredek i szklanego słoja na antycznym piecu Queen Anne. Skrupulatnie wykonany ręcznie i stworzony z dużą dozą sprytu, pomysłowości, wyobraźni i mnóstwa miłości — ten prosty prezent był początkiem tego, co stało się światowym standardem w branży świec i na zawsze zmieniło jej krajobraz.

Nuty głowy: ciepłe przyprawy, kremowa wanilia
Środek: drzewo cedrowe, paczula, kardamon
Nuty bazy: bursztyn, piżmo