Świece zapachowe na Wiosnę

Dodano:2022-03-17

Nadchodzi wyjątkowy czas, w którym nie tylko przyroda, ale także my sami na nowo odżywamy. Wiosna to moment,w którym nabieramy większej chęci do życia dzięki odradzającej się po zimie naturze i pięknej pogodzie. Jest to także czas, w którym zabieramy się za porządki, które dotyczą nie tylko naszych zmęczonych ponurą aurą umysłów, ale także domów. Warto zadbać zatem o to, aby otaczający nas cudowny, wiosenny klimat zawitał także do naszych wnętrz.

1 BLOG WIOSNA

Wystarczy otulić go pięknymi, świeżymi zapachami, które możemy uzyskać dzięki świecom, woskom, ale także nowoczesnym dyfuzorom czy innym zapachom do wnętrz. Czas na wiosenne porządki!
Znane powiedzenie, że zmiana zaczyna się od nas samych idealnie odzwierciedla sytuację po kończącej się zimie. Jakby obudzeni ze snu zimowego, wychodzimy z naszych domów i mieszkań poszukując pierwszych promieni świecącego słońca oraz delektując się lekkim, wiosennym wiatrem. Naładowani pozytywną energią odradzającej się do życia przyrody, zaczynamy pierwsze porządki, które odświeżą nasze wnętrza i nadadzą im lekkości po długich, zimowych dniach.


Zaczynamy oczywiście zazwyczaj od segregowania czasopism, układania książek, czasami zmiany dekoracji czy nawet drobnych przemeblowań. Jednak nie tylko wizualna strona naszej przestrzeni jest ważna dla ostatecznego efektu. Nie zapominajmy, że niezwykle istotną rolę naszych domów odgrywa także ich...zapach. Zimą otulamy się przytulnym, słodkim aromatem świec o nutach pierników, drzewka bożonarodzeniowego czy pomarańczy z goździkami, natomiast wiosną warto wybierać lekkie, rześkie zapachy świec, które podkreślą niezwykle przyjemną aurę panującą na zewnątrz.
Sposoby na odświeżenie domu na wiosnę!

1 BLOG WIOSNA 3

Po wielkich porządkach warto umieścić w naszej przestrzeni zapachy, które na dłużej podkreślą nową energię i lekkość, jaka towarzyszy odradzaniu się przyrody. Mogą to być zarówno aromaty do wnętrza w postaci kartoników, jakie możemy umieścić w szafie lub garderobie, jak i popularne dyfuzory w postaci patyczków w dekoracyjnych pojemnikach. Dla jeszcze lepszego efektu polecamy elektryczne dyfuzory do aromaterapii, do których można użyć dowolnego olejku eterycznego. Takie rozwiązanie nie tylko zapewni piękni, świeży zapach na co dzień, ale także zapewni oryginalną ozdobę przestrzeni.

1 BLOG WIOSNA 2

Wieczorem, aby zapewnić sobie chwilę relaksu warto zapalić aromatyczną świece lub skorzystać z alternatywy bez ognia, czyli elektrycznych kominków do wosków i świec, które otulą naszą przestrzeń niepowtarzalnymi nutami.

1 INSTAGRAM TRUSREDSHOOP POTWIERDZENIE