ZALETY WOSKÓW KRINGLE CANDLE

Dodano:2018-02-01
Kategorie:Porady

Woski zapachowe to naturalne olejki eteryczne zamknięte w parafinie. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom jest łatwo rozpuszczalna pod wpływem ciepła. Podczas topnienia wosku, olejki w nim zawarte intensywnie parują i uwalniają zapach.

Stosowanie wosków jest bardzo proste. W celu zastosowania ich potrzebny nam będzie również kominek ceramiczny, dzięki któremu będziemy mogli korzystać z pełnej gamy dostępnych zapachów.   Na szczyt miseczki umieszczamy kostkę naszego aromatycznego wosku a pod spód bezzapachowy tealight. Ciepło płomienia szybko sprawi, że wosk zacznie topnieć, zapach naturalnych olejków rozejdzie się po naszym pomieszczeniu. 

Wosk Kringle Candle składa się z 5 kosteczek. W celu uzyskania satysfakconującej nas intensywności wystarczy użyć tylko jednej z nich. Czas wydzielania zapachu trwa nawet do 8 godzin dlatego są bardzo ekonomiczne i wydajne. 

Woski bez wątpienia posiadają wiele zalet: 

  • Są idealną formą dla wszystkich którzy zaczynają przygodę z zapachem.
  • Niska cena pozwala na zapoznanie się z pełną gamą kolekcji.
  • Możemy przetestować dany zapach przed zakupem dużej świecy, kupując wcześniej wosk o tym zapachu.
  • Możemy cieszyć się tworzeniem własnych kompozycji zapachowych mieszając kosteczki różnych zapachów. 
  • Woski topią się szybko dlatego nie wymagają aby poświęcać im zbyt wiele czasu. Zapach w kilka minut rozniesie się po całym pomieszczeniu.

    wosk-kc