Zostań Klientem Premium

Niższe ceny na start, proste zasady

Promocja "Klient Premium" dotyczy wszystkich klientów detalicznych posiadającyh konto na stronie www.kringle.pl
Po uzyskaniu sumy wartości zamówień powyżej 750 zł, do konta klienta zostanie przypisany rabat - 10%, który zmieni ceny widoczne na stronie. Rabat łączy się
z innymi promocjami.
Promocja zaczyna się 20.08.2019 i od tego dnia wartości zamówień będą sumowane.

premium4


1 PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Wymieniaj złotówki na produkty!
Korzystaj z dodatkowych możliwości, jakie daje Ci nasz program lojalnościowy. Za każdy zakupiony produkt otrzymasz premię w postaci punktów, które możesz wymienić podczas następnych zakupów. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 0,5 punktu.
Ilość punktów, które zostaną przypisane do Twojego konta podana jest przy podsumowaniu zamówienia.
Sumę punktów możesz sprawdzać w zakładce moje konto. Punkty naliczane są automatycznie, po rozliczeniu zamówienia. Za punkty możesz kupić wybrany produkt w naszym sklepie, o ile uzbierasz ich wystarczającą ilość. Nie ma możliwości dopłaty brakującej kwoty w gotówce.

Dla przykładu, za produkt o wartości 100 zł otrzymasz 50 punktów, które możesz wymienić na wybrany produkty lub zbierać dalej. 1 zł to 32 punkty przy płatności punktami. Jeżeli uzbierasz odpowiednią ilość punktów potrzebnych do wymiany, w koszyku pojawi się opcja płatności "Zapłać punktami z programu lojalnościowego".
Program dostępny jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

 

Home Decor  Zimowa dziewczynka, biel  Figurka tekstylna (12cmx20cm) Promocja
52.00PLN 26.00PLN
Kominek do wosków: Glasur (biały) NowośćBestsellerPromocja
42.00PLN 27.30PLN
Kringle Candle  Fruit & Flakes  Świeczka zapachowa  Daylight (42g)Kringle Candle  Fruit & Flakes  Świeczka zapachowa  Daylight (42g) NowośćPromocja
14.90PLN 9.69PLN