Zostań Klientem Premium

Niższe ceny na start, proste zasady

Promocja "Klient Premium" dotyczy wszystkich klientów detalicznych posiadającyh konto na stronie www.kringle.pl
Po uzyskaniu sumy wartości zamówień powyżej 750 zł, do konta klienta zostanie przypisany rabat - 10%, który zmieni ceny widoczne na stronie. Rabat łączy się
z innymi promocjami.
Promocja zaczyna się 20.08.2019 i od tego dnia wartości zamówień będą sumowane.

premium4


1 PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Wymieniaj złotówki na produkty!
Korzystaj z dodatkowych możliwości, jakie daje Ci nasz program lojalnościowy. Za każdy zakupiony produkt otrzymasz premię w postaci punktów, które możesz wymienić podczas następnych zakupów. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 0,5 punktu.
Ilość punktów, które zostaną przypisane do Twojego konta podana jest przy podsumowaniu zamówienia.
Sumę punktów możesz sprawdzać w zakładce moje konto. Punkty naliczane są automatycznie, po rozliczeniu zamówienia. Za punkty możesz kupić wybrany produkt w naszym sklepie, o ile uzbierasz ich wystarczającą ilość. Nie ma możliwości dopłaty brakującej kwoty w gotówce.

Dla przykładu, za produkt o wartości 100 zł otrzymasz 50 punktów, które możesz wymienić na wybrany produkty lub zbierać dalej. 1 zł to 32 punkty przy płatności punktami. Jeżeli uzbierasz odpowiednią ilość punktów potrzebnych do wymiany, w koszyku pojawi się opcja płatności "Zapłać punktami z programu lojalnościowego".
Program dostępny jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

 

Kominek do wosków: Galaxy (szary) NowośćBestsellerPromocjaWyprzedaż
32.00PLN 12.80PLN
Serene House  Cinnamon  Olejek eteryczny (10ml)Serene House  Cinnamon  Olejek eteryczny (10ml) NowośćBestsellerPromocjaWyprzedaż
45.00PLN 18.52PLN
Kominek do wosków: Szare prążki PromocjaWyprzedaż
45.00PLN 20.00PLN